LAN Lipowa 2017

termin: 23.09.2017 - 24.09.2017 godz. 11:00
miejsce: Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Lipowej
wstęp: 10 zł
kategoria: inne


E-sport, zdobywa rzesze fanów od wielu lata, ale od niedawna nawet klubu piłkarskie zaczęły zatrudniać i tworzyć swoje profesjonalne zespoły. W całej Polsce odbywa się wiele popularnych turniejów. Czy do takich zaliczyć będzie się również „LAN Lipowa”? Na to liczą młodzi mieszkańcy Lipowej i Wójt Jan Góra.

– Jestem otwarty na wszelakie inicjatywy, zwłaszcza młodych ludzi i staram się je wspierać. Cieszę się że Kacper i Kuba, którzy sami są graczami z osiągnięciami przyszli do mnie z propozycją zrobienia takiego wydarzenia w naszej gminy. Mam nadzieję, że wszystko się uda i powtórzymy to za rok.- mówi Jan Góra Wójt Gminy Lipowa.

Dzięki inicjatywie młodych mieszkańców Gminy Lipowa i wsparci Wójta Jana Góry,  oraz przewodniczącego rady gminy Andrzej Bindy w Lipowej po raz pierwszy odbędzie się wydarzenie pt. „LAN Lipowa 2017”, czyli turniej w FIFE 2017! To wydarzenie ma na celu rozwój e-sportu w naszej okolicy. Wydarzenie odbędzie się 23 oraz 24 września (sobota i niedziela) od godziny 11:00 w Szkole Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Lipowej. Rozgrywki odbędą się w systemie szwajcarskim*. Ilość miejsc ograniczona (32). Regulamin dostępny na facebooku imprezy.

Szczegóły na stronie LAN Lipowa na Facebooku.

Zapisy pod adresem:

https://goo.gl/forms/CiAYpG46t86UwIZy1

* Każdy uczestnik rozegra przynajmniej 3 mecze, organizatorzy podzielą uczestników na dwie grupy, z grupy wylosują ludzi, którzy zagrają na siebie. Turniej toczyć się będzie do osiągnięcia 3 wygranych w maksymalnie 5 meczy. Uczestnicy będą mogli  trafić na przeciwnika tylko i wyłącznie z takim samym bilansem zwycięstw oraz porażek, jakie sami posiadają. Osoba, która wygra 3 razy awansuje do fazy finałowej, osoba, która przegra 3 razy odpada z turnieju.

Opis organizatora

Komentarze