Kuloodporni Bielsko-Biała vs. redakcjaBB i MRM

termin: 19.08.2017 godz. 10:00
miejsce: Stadion Orlik, Bielsko-Biała, ul. Słowackiego 27 B
wstęp: wolny
kategoria: sport-rekreacja


Już po raz trzeci redakcjaBB zmierzy się z najbardziej walecznymi zawodnikami, jakich kiedykolwiek widziało nasze miasto – Kuloodporni Bielsko-Biała! W związku z tym redakcja postanowiła wzmocnić swój skład. Tym razem wystąpi u boku gotowych do boju delegatów i delegatek Młodzieżowej Rady Miasta w Bielsku-Białej!

Jeśli i Ty chcesz zagrać w drużynie redakcjaBB i Młodzieżowej Rady Miasta, napisz koniecznie na adres redakcja@redakcjaBB.pl. Na zgłoszenia czekamy do środy 17 sierpnia.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wpadajcie, dopingujcie! Wstęp wolny. Widzimy się!

Kuloodporni Bielsko-Biała to pierwszy w województwie śląskim klub piłki nożnej osób po amputacjach (ampfutbolu). Jako jedyny ampfutbolowy klub w Polsce powstał bez żadnych struktur początkowych. W zaledwie w rok od powstania spełnił rygorystyczne wymagania i został dopuszczony do rozgrywek o Mistrzostwo Polski Amp Futbol Ekstraklasy. Obecnie Kuloodporni Bielsko-Biała walczą o tytuł Mistrza Polski u boku najlepszych drużyn w kraju.

Projekt Młodzi aktywni i kreatywni: redakcjaBB realizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Opis organizatora.

Komentarze