Kino Konesera: “The Square”

termin: 12.10.2017 godz. 18:00
miejsce: Kino Helios, Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5
wstęp: wg cennika Kina Helios
kategoria: kino


Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony w kinie czas, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!

Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

12 października odbędzie się pokaz filmu The Square. W tym dniu będzie miało również miejsce 15-lecie istnienia Kina Konesera. Atrakcją wieczoru będzie spotkanie z cenionym krytykiem filmowym Tomaszem Raczkiem, Ambasadorem Kina Konesera w sieci kin Helios!

The Square

  • Seans z Cyklu Kino Konesera
  • Od lat: 15,
  • Czas trwania: 145 min.
  • Komedia
  • Dania, Francja, Niemcy, Szwecja
  • Reżyseria: Ruben Östlund

Christian ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących – zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji “The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunek okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem.

Opis organizatora

Komentarze