Kino Kobiet – konkurs

termin: 22.03.2017 godz. 18:00
miejsce: Kino Helios, Bielsko-Biała
wstęp: według cennika
kategoria: kino,konkursy


22 marca  zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i udaj się do kina Helios na kobiecy seans.  Tym razem wyświetlony zostanie film „Porady na zdrady” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Dla naszych czytelniczek mamy zaproszenie na seans.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o kobietach, organizatorzy dobierają film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie. Dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem gwarantowany, a sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Dla czytelniczek portalu bb3655.info przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na seans Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@bb365.info. W temacie należy wpisać „Kino Kobiet”, zaś w treści podać swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych i reklamowych.

Atrakcja wieczoru:

Gościem Specjalnym wieczoru będzie znany i doświadczony prywatny Detektyw Marcin Popowski, autor książki „Porady na zdrady” – poradnika, który stał się inspiracją scenariusza filmowego o tym samym tytule. Marcin Popowski niejedną zdradę małżeńską wytropił a w książce radzi, na co dyskretnie zwracać uwagę. Styl książki jest lekki, miejscami z humorem, nawet gdy mowa o najtrudniejszych i najbardziej poważnych życiowych sytuacjach.

Od godz. 18.00 w holu kina czekają na Panie:

DENTAL CITY przestawi swoją aktualną ofertę. Gabinet oferuje usługi z zakresu: stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, implantologii, Rtg.

Panie z ITAKI zaprezentują najnowszą wypoczynkową ofertę. Firma powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Panie z AVON na swoim stoisku zaproponują najnowsze produkty firmy. Avon to światowy lider na rynku kosmetycznym, oferujący kobietom najwygodniejszą możliwość bezpośrednich zakupów. Konkurencyjność firmy wobec innych koncernów kosmetycznych płynie niewątpliwie z unikatowego kanału dystrybucyjnego i zapewnieniu klientom indywidualnej obsługi dostosowanej do ich oczekiwań.

Lista nagród jakie będzie można wygrać w naszych konkursach ciągle rośnie:

Vouchery makijażowe ufundowane przez MARY KAY;

Wina ufundowane przez Winiarnię BARTEX;

Vouchery podarunkowe ufundowane przez PARK HOTEL ŁYSOŃ;

Voucher na analizę składu ciała ufundowane przez Proherbs Anna Preuschoff;

Zestawy kosmetyków ufundowane przez AVON,

Zestawy naczyń kuchennych ufundowane przez firmę TUPPERWARE;

Zaproszenia na Laserowy Paint Ball ufundowane przez ZOLTRA ARENA;

Vouchery na konsultacje stomatologiczne ufundowane przez DENTAL CITY;

Zaproszenie na “Kolację Romantyczną” ufundowane przez Hotel Alpin;

Suplementy diety ufundowane przez DUOLIFE;

Kosmetyki ufundowane przez Fm Grupa Bielska “Bartkowska-Suława”

Najnowsze produkty funduje firma LR;

Nagrody niespodzianki ufundowane przez Panią Iwonę Szymczyk;

Najnowszy numer AVANTI;

Zestawy próbek produktów przygotowane przez LAKMA.

Komentarze