KęKę w Mieście

termin: 15.12.2017 godz. 20:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2
wstęp: 30 zł / 40 zł
kontakt:  https://keke.evenea.pl
kategoria: koncert


Klub Miasto zaprasza na jedyny koncert KęKę w Bielsku-Białej, w ramach jesiennej trasy promującej album “Trzecie Rzeczy” oraz zapowiadającej nową płytę.

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”), KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta, będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”.

Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach, KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców, poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar. Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich…

Źródło: Klub Miasto

Komentarze