Katarzyna Miller w Bielsku-Białej

termin: 09.03.2017 - 11.03.2017 godz. -
miejsce: Klub Klimat / siedziba
wstęp: 48 zł / 250 zł
kategoria: spotkania


Katarzyna Miller marcowym wykładem w Bielsku-Białej rozpocznie Rozwojową Wiosnę z „Kobietą Szczęśliwą”.

Harmonogram spotkań:

  • 9 marca 2017, godz. 17:00 – 19:00, Klub Klimat (Galeria SFERA, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała)

Wykład “Czy zmierzasz tam, dokąd chcesz?“; Bilety: 48 zł (przy zakupie min. 4 biletów: 40 zł/osoba)

Codziennie dokonujemy wyborów. Z kim się wiążemy, z kim się przyjaźnimy, co robimy zawodowo, jak wychowujemy dzieci, co jemy, co dziś ubierzemy, czy jesteśmy mili czy nieprzyjemni, ile chcemy zarabiać, dokąd pojedziemy na wakacje, jaką wybierzemy lekturę…. Nasze życie to nieustanny wybór. Nawet pozostawanie biernym to też wybór. Katarzyna Miller chce nas skłonić do przyjrzenia się naszej codzienności. Czy jesteśmy tam, gdzie
chcemy? A może oczekujemy czegoś zupełnie innego? Co stoi na przeszkodzie, aby odmienić swoje życie? Dlaczego nie potrafimy podjąć decyzji tu i teraz o zmianie? Czym kierujemy się przy wyborach? Pytań można mnożyć. Odpowiedzi poszukamy z Katarzyną Miller.

  • 11 marca 2017, godz. 10:00 – 14:00, siedziba Kobiety Szczęśliwej (ul. 11 Listopada 10/5, Bielsko-Biała)

Warsztaty „Tajemnice relacji międzyludzkich”, Bilety: 250 zł (do 31 stycznia oraz przy zakupie min. 4 biletów: 220 zł/osoba)

Spotykamy na swej drodze różnych ludzi. Począwszy od rodziców, rodzeństwa, przez partnerów, przyjaciół, współpracowników, bliższych i dalszych znajomych. Czasami znamy kogoś kilka lat i gdy znika z naszego życia, zupełnie tego nie odczuwamy. Innym razem poznajemy kogoś i od tego momentu nie możemy bez niego żyć. Czujemy się kochani, potrzebni, ale też zdradzeni, zawiedzeni. Najważniejsze emocje te to związane z relacjami z najbliższymi, ale też z nieco mniej bliskimi ludźmi. Rozmowa w pracy może nas zdołować, a w pociągu z przypadkową osobą uskrzydlić i dodać energii.

Zapraszamy do lektury wywiadu, którego Katarzyna Miller udzieliła naszemu portalowi podczas ostatniej wizyty w Bielsku-Białej

Katarzyna Miller od ponad 30 lat pracuje z ludźmi o różnej konstrukcji psychicznej, o różnych cechach charakteru. Pomoże nam odkryć tajemnice naszych relacji z otaczającymi nas ludźmi, tymi bardzo dla nas ważnymi i tymi, którzy stanowią drugi plan.
Na spotkaniach pojawi się stoisko z książkami przygotowane przez Dorotę Citkowską, jedyną w Polsce Doradczynię Książek. Dorota potrafi dobrać książkę, poradnik, kompendium wiedzy dla każdego.

Katarzyna Miller będzie podpisywała książki. Autograf można też dostać do książki, którą ktoś ze sobą przyniesie.

Katarzyna Miller

Filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Wykładała psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.
Pisze felietony dla różnych pism kobiecych. Trwale związana ze „Zwierciadłem.” Często gości jako ekspert w wielu programach radia i telewizji. Poetka śpiewająca swoje własne piosenki na koncertach w Warszawie, w Krakowie, w Kazimierzu Dolnym.

Autorka książek:
– Chcę być kochana tak jak CHCĘ. Rozmowy terapeutyczne (2005; z Ewą Konarowską )
– Bajki rozebrane (2008; z Tatianą Cichocką).
– Być kobietą i nie zwariować (2010; z Moniką Pawluczuk)
– Nie bój się życia (2010)
– Porozmawiajmy o seksie (2011; z Olgą Haller , Tomaszem Jastrunem , Beatą Pawłowicz)
– Kup kochance męża kwiaty (2011)/ Nie bój się zdrady (2016)
– Królowe życia (2012)
– Bez cukru proszę (2014)

Ukazały się także jej trzy tomiki wierszy:
– Stołeczek (1997)
– Ból jest jedwabiem (2000)
– Fontanna miłości (2010)

Nowości 2016:
– Męskie sposoby na damskie rozmowy
– W życiu jak w kinie.

Komentarze