Janosik Dzieciom: Kacper i Emma na Safari

termin: 07.05.2017 godz. 15:00
miejsce: Kino Janosik, Żywiec, ul. Sobieskiego 1
wstęp: 5 zł dzieci / 10 zł dorośli
kategoria: kino


„Janosik Dzieciom” to cykl realizowany przez Kino Janosik od kilku lat, udowadniający, że wartościowa i mądra bajka stanowi idealny punkt wyjścia do dyskusji z naszymi pociechami. Bajki są dobierane w taki sposób, by dzieci czerpały z nich radość i rozrywkę, ale również, by uwrażliwiały je na przekaz filmowy, obraz i oswajały z kinem, jako przestrzenią kulturalną. Spotkania z bajką odbywają się raz w miesiącu, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o stałej porze – o godzinie 15:00. Po każdym seansie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami!

7 maja na ekranie Janosikowym pojawi się „Kacper i Emma na Safari”. Ta para norweskich dzieciaków ma wielu swoich fanów wśród polskich przedszkolaków i nie tylko. W tej części serii Kacper i Emma wraz z pluszowymi towarzyszami spędzą wakacje w Afryce. W trakcie wyprawy znajdą małe, schorowane lwiątko, któremu postanowią pomóc.

Po informacje na temat dalszych propozycji w ramach cyklu „Janosik Dzieciom” zapraszamy na stronę kinojanosik.pl lub filmowa.net

Komentarze