Helios zaprasza na wyjątkowe Kino Kobiet!

termin: 15.11.2017 godz. Start godz. 18:00
miejsce: Helios Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała
kategoria: kino


Kino Helios w Bielsku-Białej zaprasza na pełen emocji seans z cyklu Kino Kobiet. W środę 15 listopada odbędzie się najbliższa odsłona ulubionego cyklu Pań z jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów roku, który z pewnością wprawi wszystkich w pozytywny nastrój. Tradycyjnie oprócz wspaniałej komedii „Listy do M. 3”, na Widzów czeka moc atrakcji, konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie!

Gwiazdorska obsada, humor, wysokobudżetowa realizacja filmowa, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Najnowszy film “Listy do M. 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Kino Kobiet to pełne atrakcji filmowe spotkania, które mają już stałe fanki. Specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywne konkursy połączone z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków to stuprocentowa gwarancja wspaniałej zabawy. Gościem specjalnym wieczoru 15 listopada będzie Iluzjonista Adrian Mitoraj, który przed seansem zabierze wszystkie Panie w niezwykły świat, w którym rzeczy niemożliwe, staną się rzeczywistością…

Kino Helios w Bielsku-Białej zaprasza na najbliższy seans w ramach cyklu Kino Kobiet! Szczegóły listopadowego spotkania dostępne są na stronie: www.helios.pl, w zakładce „Projekty Specjalne”. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach, tego seansu nie można przegapić – do zobaczenia!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 43 kinami mającymi łącznie 237 ekranów i ponad 48 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands 2016/17 w kategorii KINA.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze