HackIT BB – kreatywny maraton w Bielsku-Białej!

termin: 27.05.2017 godz. 8:30
miejsce: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, ul. Willowa 2
wstęp: Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem: http://bit.ly/Hackitbb2017. KONTAKT: Tomasz Pasko, współorganizator HackITBB. Tel. 514-136-552, hackitbb@startuppodbeskidzie.pl
kategoria: spotkania,inne


Już w sobotę 27 maja odbędzie się pierwszy bielski hackathon kreatywny czyli maraton projektowania innowacyjnych rozwiązań. Przyjdź i podziel się swoimi pomysłami. Im bardziej kreatywnie tym lepiej. Twoja koncepcja może zmienić nasze miasto, a Ty możesz wygrać konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zadaniem uczestników HackIT BB będzie wymyślenie innowacyjnego rozwiązania na zadany temat. Jaki? Tego dowiesz się podczas maratonu.

Wszystkim uczestnikom hackathonu w pracy nad pomysłami pomogą mentorzy. Podpowiedzą czy projekt jest możliwy do realizacji, a także wskażą jego mocne i słabe strony. Dodatkowo podczas przerw od pracy umysłowej będzie można skorzystać z zajęć z trenerem fitness. Organizatorzy zapraszają też na pizzę. Po zakończeniu czasu na projektowanie, nastąpi prezentacja stworzonych rozwiązań oraz wybór najlepszego z nich przez jury. W jego składzie zasiądą przedstawiciele Urzędu Miasta w Bielsku-Białej oraz firmy URSUS, specjaliści IT z Da Vinci Studio oraz wykładowcy Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Twórcy trzech najlepszych koncepcji otrzymają nagrody w wysokości 3.000, 2.000 i 1.000 PLN oraz możliwość przekształcenia ich pomysłu w produkt lub biznes.

Dla kogo jest HackIT BB?

Dla każdego. Studenci i licealiści bardzo mile widziani. Możesz zgłosić się z drużyną lub wystartować indywidualnie, a organizatorzy znajdą Ci zespół. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, a jego brak może nawet pomóc. Najważniejsze to mieć otwartą głowę i chęci, aby wziąć udział w pierwszym bielskim HackIT BB. Liczą się niestandardowe i innowacyjne pomysły!

Więcej informacji na profilu na Facebooku.  Można też napisać na hackitbb@startuppodbeskidzie.pl

Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Jacek Krywult, a partnerem strategicznym i głównym sponsorem wydarzenia jest firma URSUS, która produkuje ciągniki rolnicze i miejskie autobusy, a w przyszłości również samochody elektryczne. Patronat medialny objął portal czasu wolnego BB365.info.

Źródło: HackITBB

Komentarze