Fajfy dla seniorów

termin: 17.05.2018 godz. 18:00
miejsce: Klub Miasto, Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2
wstęp: wolny
kategoria: imprezy


Za oknem piękna wiosenna pogoda, coraz więcej słońca więc chyba nadszedł czas żeby spróbować czegoś nowego np. wybrać się gdzieś wieczorem potańczyć 🙂

Jeśli kochacie taniec, lubicie dobrą zabawę oraz cenicie sobie kulturalne spotkania w sympatycznym towarzystwie, to zapraszamy gorąco na nasze Wieczorki Taneczne. Fajfy dla Seniorów, to zupełnie nowy pomysł i ciekawa propozycja na spędzenie wolnego czasu.

Fajfy dla Seniorów – to wieczór skierowany głównie do osób w wieku 50+, jednak organizatorzy zapraszają ludzi w każdym wieku. Młodych duchem, radosnych i pełnych energii, a przede wszystkim tych, którzy kochają wspaniałą muzykę sprzed lat i dobrze się bawić 🙂

Wieczorki Taneczne poprowadzi DJ GiePe, prezentując największe polskie i zagraniczne przeboje z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych.

Klub Miasto gorąco zaprasza do Parku Włókniarzy. Pamiętajcie liczy się tylko dobry humor i pozytywne nastawienie. Bawimy się przy największych przebojach z dawnych lat. Nie daj się nudzie i samotności. Nie siedź w domu. Czas nieco odetchnąć, wyjść do Miasta i poznać nowych ludzi.

Przez cały wieczór serwujemy pyszną kawę, ciasta, lody i nie tylko. Wieczorki Taneczne odbywać się będą od maja W KAŻDY CZWARTEK od 18.00.

Komentarze