Dni Śliwkowej Gminy Lipowa

termin: 19.08.2017 - 20.08.2017
miejsce: Lipowa
wstęp: wolny
kategoria: koncert,imprezy,inne


Wójt Gminy Lipowa Jan Góra zaprasza na Dni Śliwkowej Gminy Lipowa. W tym roku na scenie przy największym Pomniku Śliwki w Polsce pojawi się m.in. zespół Brathanki! Ich największe przeboje do dziś chętnie śpiewane są od Bałtyku po Tatry.

Świętować będziemy również jubileusz 25-lecia na scenie Kapeli Pieczarki! Lider zespołu – Paweł Pieczarka, jest mieszkańcem Gminy Lipowa.

Na scenie pojawi się także zespół Bunga Band z Krakowa! Ich muzyka to duża dawka autorskiej energii i największe hity lat 50′ 60′.

Na scenie w Lipowej nie zabraknie jednak lokalnych kapel: wystąpi m.in. kapela Sonbird z Żywca oraz BeskidSound Project pod dyrekcją Sebastiana Niemczyckiego.

W drugi dzień wydarzenia w Lipowej pojawi się również strefa darmowych atrakcji dla dzieci. Od 16:00 do 20:00 na dzieci czekać będzie bardzo dużo darmowych atrakcji, w tym szczudlarze, którzy rozbawią każdego.

Pierwszy dzień zakończy dyskoteka, a drugi sztuka „Gwiezdne Wojny”, przygotowana przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki, Kultury i Sportu Dalekiego Wschodu: Akademia Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki Jedi – Takeda.

 

Komentarze