Deformeathing Festival 2017 | RudeBoy Club

termin: 23.09.2017 godz. 18:00
miejsce: Rudeboy Club, Bielsko-Biała, ul. 1 Maja 20
wstęp: 40 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu koncertu
kategoria: koncert


Opis organizatora:

Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszą edycję Deformeathing Festival. Wystąpi na nim 5 zespołów (cztery związane z DP oraz gość specjalny). W formule klubowej nie chcemy przesadzać z ilością, zdecydowanie stawiając na jakość. Każdy zespół zagra swój pełny koncertowy set bez pójścia na łatwiznę czy “festiwalowych ograniczeń czasowych”. Jednocześnie będzie to dawka pozwalająca cieszyć się w 100% każdym dźwiękiem, bez powodowania znużenia czy wręcz zamęczenia.

Lokalizacja to znany i ceniony RudeBoy Club w Bielsku-Białej. Setki koncertów na koncie, profesjonalne przygotowanie imprez, solidne zaplecze sprzętowe oraz dobrze wyposażony bar to niezaprzeczalne atuty tego klubu.


CHRIST AGONY (Black/Death Metal)
Legendarny skład powstały w 1990 roku. Kultowy status w tym przypadku jest rzeczą bezsprzeczną. Bogata dyskografia oraz ilość zagranych koncertów mówią o tym, że o półśrodkach nie może być mowy. Po wydaniu (końcem 2016 roku) najnowszego albumu “Legacy” oraz po odbyciu na początku tego roku trasy pod szyldem “Legacy Tour 2017” zespół jest zdecydowanie na fali wznoszącej.

TRAUMA (Death Metal)
Legendarny death metalowy skład będący bezdyskusyjnym fenomenem. Istniejący nieprzerwanie od 1988 roku (w pierwszych latach działalności pod nazwą Thanatos) jest aktywny przez cały ten okres zarówno koncertowo jak i wydawniczo. Wypracowana przez lata pozycja oraz zdobyte doświadczenie pozwala nie schodzić nigdy poniżej stałego, wciąż wysokiego, poziomu. Paliwo, które nazywa się “życiowa pasja”, napędza ten skład dostarczając coraz to nowych wrażeń, zarówno słuchaczom, jak i samemu zespołowi.

EPITOME (Goregrind)
Funkcjonujący od ponad 20 lat na scenie zespół jest niekwestionowaną legendą sceny goregrind. Setki zagranych koncertów oraz festiwali świadczą o jakości samej w sobie. Wizyty w Meksyku, objazdy po Europie, kilka razy tour po kraju, liczące się festiwale (Obscene Extreme, Skull Fucked, Metal Heads Mission, Flesh Party, Guttural Gore Grind Mafia Etc.) to argumenty, obok których nie można przejść obojętnie. Na koncie wydawniczym 4 pełne albumy. Patological Sound Formula.

 

TERRORDOME (Thrash Metal/Crossover)
Królowie Thrash/Crossover prosto z Krakowa. Zespół, który intensywną praca krok po kroku wykuwa swoją pozycję na scenie. Koncerty u boku takich ekip jak Suicidal Tendencies, D.R.I., Anthrax, Destruction czy Vader oraz trasy koncertowe, które zespół odbył do tej pory (Chiny, Japonia, Brazylia + europejskie objazdy) mówią same za siebie. Maszyna, która nigdy się nie zatrzymuje!!! Na koncie dwa pełne albumy oraz kilka pomniejszych wydawnictw. Nienazywanie Terrordome “zespołem kompletnym” jest sporym nadużyciem.

FAM (Death/Grindcore)
FAM to tygiel, w którym gotują się death metal i grindcore. Wybuchowa mieszanka, która zarówno w wersji koncertowej, jak i studyjnej zmiata wszystko z powierzchni ziemi. Na pokładzie doświadczeni muzycy, którzy z niejednego scenicznego pieca jedli chleb i nie tylko. Na koncie dwa pełne albumy.

Deformeathing Prod. to firma istniejąca na rynku od 2005 roku, zajmująca się wydawaniem płyt oraz promocją zespołów. Więcej informacji pod linkami:
www.deformeathing.com
www.facebook.com/deformeathing
www.deformeathing.bandcamp.com

Komentarze