Centrum Wspinaczkowe PRIMAROCA

termin: 31.12.2018
miejsce: Bielsko-Biała, Karpacka 24
kategoria: dobry wygląd i zdrowie


Centrum Wspinaczkowe PRIMAROCA to jedna z większych i nowocześniejszych ścian w Polsce. Centrum oferuje szeroki wachlarz możliwości zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wspinaczy.

Prowadzone są kursy wspinaczki skalnej, kursy do prac na wysokości oraz organizacją imprez dla grup.
Zespół Centrum wspinaczkowego to kompozycja znajomych i przyjaciół, ludzi młodszych i starszych, ale przede wszystkim grupa pasjonatów.
Na 3 kondygnacjach znajdziemy różnorodne ściany wspinaczkowe i bulderowe, które zaspokoją potrzeby wspinaczy na każdym poziomie zaawansowania oraz w każdym wieku.
Instruktorzy pokazują jak korzystać z naszej ściany i bezpiecznie się asekurować. Dla Zaawansowanych, którzy chcieliby wspinać się lepiej i więcej, przygotowane są sekcje wspinaczkowe, gdzie można zostać wtajemniczonym w świat techniki, taktyki i sprawności wspinaczkowej. Prowadzone są zajęcia na 3 poziomach zaawansowania – od zupełnie początkowego do mocno zaawansowanego, włącznie z podziałem na grupy wiekowe. Dolna granica wiekowa to 4 lata, górnej nie ma.
Specjalnie z myślą o najmłodszych adeptach wspinaczki przygotowaliśmy dla nich całkiem sporą ilość dróg. Duża gęstość chwytów i stopni zapewnia najmłodszym większą przyjemność. Takich dróg jest już kilkanaście.
Ściany oferują różne formacje: płyty, przewieszki, zacięcia, filary, rysy. Istnieje również możliwość wspinaczki dwuwyciągowej.

Materiał promocyjny

Komentarze