Buggy Gym

termin: 31.12.2018
miejsce: Stowarzyszenie BuggyGym Olszówka 149, Bielsko – Biała, info@buggygym.pl 505-502-233 (Šárka)
kategoria: dobry wygląd i zdrowie


Stowarzyszenie BuggyGym zawiązało się w maju 2015 roku. Jest to grupa rodziców małych dzieci, którzy pragną promować aktywność fizyczną z małym dzieckiem (najlepiej na świeżym powietrzu) oraz zdrowy styl życia wśród innych rodziców.

W gronie członków są między innymi lekarze, fizjoterapeuci, instruktorzy fitness, pedagodzy. Wspólnie opracowali oni koncepcję ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Instruktorzy prowadzą zajęcia dostosowane dla mam w każdym okresie po porodzie. Dokładają wszelkich starań, żeby ćwiczenia były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Treningi BuggyGym odbywają się już w wielu polskich miastach.

Stowarzyszenie angażuje się ponadto w propagowanie rzetelnej wiedzy z zakresu medycyny, fitnessu i sportu, fizjoterapii i pielęgnacji niemowlęcia, pedagogiki i psychologii, która jest potrzebna każdemu rodzicowi małego dziecka. Publikuje artykuły popularnonaukowe (m.in. na portalach: gazeta.pl, fit.pl i sosrodzice.pl), organizuje akcje społeczne i kampanie informacyjne dla całych rodzin (na przykład ogólnopolska kampania Zima nie jest zła oraz kampania Co trzecia).

Stowarzyszenie ponadto organizuje imprezy plenerowe (na przykład Rusz się zimą z BuggyGym , Wyścigi wózków w chodzie, Aktywna rodzina). Organizowane są w wielu polskich miastach, a ich celem jest propagowanie aktywności fizycznej w naszym społeczeństwie oraz integrowanie polskich rodzin.

Szczegóły na stronie internetowej www.buggygym.pl

Materiał promocyjny, źródło: Buggy Gym

Komentarze