Me And That Man + guests w RudeBoy’u

termin: 04.10.2017 godz. 18:30
miejsce: Rudeboy Club, Bielsko-Biała, ul. 1 Maja 20
wstęp: 65 zł
kategoria: koncert


Zespół Adam Nergal Darski i John Porter czyli Me And That Man ogłasza polską trasę koncertową!

Długo oczekiwane nad Wisłą koncerty zespołu Me And That Man, promujące płytę „Songs Of Love And Death”, wystartują już 21 września w Toruniu. Trasa zakończy się 8 października w Białymstoku, a 4 października zespół zawita do Bielska-Białej!

Tydzień po premierze debiutancki album Me And That Man znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Płyta zyskała bardzo dobre recenzje w kraju i zagranicą, a dziennikarze muzyczni uznali kolaborację Nergala i Johna Portera i płytę MA&TM za „wydarzenie roku”, „niespodziankę”. Po sukcesie zagranicznej trasy (m.in. wyprzedany koncert w Londynie), we wrześniu zespół Me And That Man wyruszy w Polską trasę promującą płytę „Songs Of Love And Death”. Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście. Adam Nergal Darski już nie może się doczekać się doczekać polskich występów.

Przyjęcie „Songs of Love and Death” w kraju przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania! Po europejskich koncertach, na których dotarliśmy się jako zespół, jesteśmy gotowi na kolejną rundę, tym razem w Polsce! W tej sposób pragniemy podziękować wszystkim wam za wsparcie, które daliście Me And That Man! 13 sztuk w kluczowych miejscach na krajowej mapie… 13 sztuk pełnych pasji i prawdziwego rock and rolla! Nie możemy się już doczekać! – zaprasza Nergal.

Płyta została w Polsce wydana nakładem Wydawnictwa Agora S.A. Album jest do kupienia tutaj.

Gościnnie na trasie wystąpią Sasha Boole / Саша Буль i zespół Fertile Hump.
Organizator – Stowarzyszenie Kulturalne “Sonata”
Współorganizatorzy – IMGN.PRO

 

Opis organizatora.

 

 

Komentarze