Otwarcie Klubu Mrs. Sporty

termin: 17.03.2018 - 18.03.2018
miejsce: Klub Sportowy tylko dla Kobiet Mrs. Sporty, Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 89
kategoria: dobry wygląd i zdrowie,sport-rekreacja


Czy przeszło Ci kiedyś przez myśl, że czas na dobre zmiany? Że czas poczuć się lepiej? Z Mrs. Sporty to nareszcie możliwe!

Myślałaś  –“oo,  mój kręgosłup” boli już od jakiegoś czasu 🙁 , a dłuższa praca w pozycji siedzącej daje się we znaki. Jakże byłoby cudownie poruszać się bez uczucia dyskomfortu.

Myślałaś – “chciałabym nareszcie móc odwiedzić koleżankę na 6. piętrze i wejść do jej mieszkania jak człowiek, bez zadyszki”.

“Tak, pójdę na siłownię.” “Tak, od poniedziałku to już na mur beton zaczynam dietę.” “Tak, chcę nareszcie poczuć się kobieco i móc pochwalić się wymarzoną sylwetką….”

Jedno jest pewne – potrzebujesz zadbać o zdrowie, a my stworzyliśmy miejsce, w którym w końcu możesz to zrobić!

19 marca Klub Sportowy tylko dla Kobiet Mrs. Sporty rusza z treningami. Lecimy z impetem!

Jak będzie to wyglądać w praktyce?

Będziemy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 12:00 i 16:00 – 20:00 oraz w sobotę od 9:00 do 12:00.

No to jak?

Jak to jak? Zaczynamy! Wspólne bezpieczne treningi, zmiana złych nawyków żywieniowych, a przede wszystkim wspaniała zabawa i wsparcie w drodze po lepsze samopoczucie.

A już 17 i 18 marca zapraszamy do naszego Klubu na Wielkie Otwarcie, podczas którego będziesz mogła skorzystać z darmowej konsultacji i dowiedzieć się, w jaki sposób zrealizujemy Twoje indywidualne sportowo-zdrowotne cele.

Na miejscu czekać będą nasi partnerzy. W tych dniach każda Pani może skorzystać z darmowego zabiegu pielęgnacyjnego, porady profesjonalnej Kosmetyczki oraz Brafitterki. Dla naszych Nowych Klubowiczek dodatkowo profesjonalny makijaż z pełnym zabiegiem pielęgnacyjnym skóry i wiele innych atrakcji.

Do zobaczenia na Wielkim Otwarciu

trenerki Mrs. Sporty wraz z Partnerami:

Mary Kay, Vanilla Body Shop, 

DepilConcept,  Arbonne

Artykuł sponsorowany

Komentarze