16 sierpnia ruszyła gra miejska „Zawsze Słońce”, dzięki której każdy, kto na chodnikach Bielsko- Białej znajdzie słońce ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Słońc można szukać zarówno w przestrzeni miejskiej (warto rozglądać się w okolicach ulicy Łagodnej), jak również na wirtualnej mapie na www.zawszeslonce.pl. Czekają wspaniałe nagrody: vouchery na wycieczki z wakacje.pl, e-karty podarunkowe do sklepów Decathlon oraz unikalne torby z symbolem „Zawsze Słońce”. Akcja trwa do 16 października!

W Bielsku-Białej czas wolny chętnie spędzamy spacerując po Starym Rynku. Równie ciekawym miejscem wartym zobaczenia jest Zamek Sułkowskich. Miasto oferuje też wiele innych atrakcji, pozwala na odkrywanie ciekawostek i nowych obiektów. W tym roku Żywiec Zdrój w ramach akcji „Zawsze Słońce” wydłuża listę miejsc wartych odkrycia
w Bielsku-Białej. Zachęcamy wszystkich do wyjścia z domu i szukania słońc w przestrzeni miejskiej – szczególnie w okolicach ulicy Łagodnej. Słońca można również odkrywać na specjalnej wirtualnej mapie. W ramach akcji „Zawsze Słońce” Żywiec Zdrój przedłuża lato, tak byśmy aż do połowy października nie musieli żegnać się z nastrojem słonecznych wakacji. Bez względu na warunki pogodowe, będzie nam towarzyszyć nie jedno, a tysiące słońc.

Akcja „Zawsze Słońce” to nie tylko pomysł na symboliczne przedłużenie lata, ale też na dzielenie się pozytywnymi emocjami. Tym razem postawiliśmy na innowacyjny mechanizm gry miejskiej. Ukryjemy w Bielsku- Białej 33 słońca, ale akcja dotyczy również innych miejsc w Polsce. Słońca pojawią się w 31 miastach, razem będzie ich aż 2000! Każde miasto, każda uliczka ma swoją historię. Spacer po  Bielsku-Białej w poszukiwaniu słońc może być sposobem na odkrywanie miasta. Pozostałe 5100 słońc można szukać na wirtualnej mapie, którą znajdziemy na stronie www.zawszeslonce.pl. Będzie o co powalczyć, bo pod każdym słońcem ukryta jest jedna nagroda! – mówi Michał Schilbach, Kierownik Marketingu z Żywiec Zdrój S.A.

Dzięki dwóm wariantom gry, mogą wziąć w niej udział mieszkańcy całej Bielsko-Białej.
W trybie MIASTO zadaniem uczestników będzie odszukanie słońc namalowanych na chodnikach w Bielsku- Białej. Dzięki zastosowaniu specjalnej farby hydrofobowej, słońca widoczne będą tylko wtedy, kiedy spadnie deszcz. Natomiast gra w trybie MAPA polega na szukaniu słońc na wirtualnej mapie Polski, dostępnej na www.zawszeslonce.pl. Niezależnie od tego skąd pochodzisz i gdzie się znajdujesz.

Aby wziąć udział w grze wystarczy sięgnąć po butelkę Żywiec Zdrój Smako-Łyk o pojemności 1,5l, w promocyjnym opakowaniu, ze specjalnym kodem na odwrocie etykiety. Następnie należy wejść na stronę www.zawszeslonce.pl, wybrać tryb gry (Miasto lub Mapa) i aktywować kod. Od tego momentu gra się rozpoczyna! Każdy kod jest aktywny przez 24h i umożliwia wykonanie 10 prób odkrycia słońca.

Wszelkie informacje na temat gry oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.zawszeslonce.pl.

Komentarze