Jakub Krystyan z Bestwiny zakwalifikował się do ośmioosobowego finału programu Idol w telewizji Polsat i w przyszłą środę będziemy go mogli oglądać w występie na żywo.

Jakub ma 23 lata i jest trenerem personalnym. Obecnie mieszka w Krakowie, jednak jego rodzinną miejscowością jest Bestwina. Jurorów piątej edycji Idola oczarował już podczas castingu, gdy zaśpiewał piosenkę Englishman In New York Stinga grając równocześnie na gitarze. Potem było jednak różnie. Nie wyszedł mu zupełnie występ w drugim etapie klubowym. W środę, do decydującego o wejściu do finału odcinka, nagrywanego z udziałem publiczności, Jakub przystąpił bardzo zdenerwowany. Zauważyli to jurorzy, jednak doceniając jego potencjał i piękny, chyba najniższy wśród uczestników tej edycji programu głos,  postanowili dać mu szansę występu w ośmioosobowym finale.

Jakub Krystyan oczarował jurorów podczas castingu.

Jakuba Krystyana będziemy mogli oglądać ponownie już w najbliższą środę, 12 kwietnia o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat. Program transmitowany będzie na żywo, a o przejściu do kolejnej rundy decydowało będzie głosowanie telewidzów.

 

Komentarze