Królestwo dzieci w sercu Podbeskidzia

 

Niesamowite helikoptery, gigantyczne zjeżdżalnie, tor kartingowy, trampoliny oraz labirynt z przeszkodami. Już 2 maja w Galerii Sfera otworzyło się największe w tej części Polski królestwo malucha popularnej sieci Leopark. Na niemal 900 metrach w Galerii Sfera uśmiech i radość dziecka będą gwarantowane

 

–  Do grona miejsc, do którego warto wybrać się z dzieckiem, dołącza Leopark w naszej galerii – mówi Monika Magner, dyrektor Sfery. – Place zabaw tej marki słyną z doskonałych projektów i przestrzeni tworzonej z myślą o wspólnej rodzinnej zabawie oraz dostarczaniu radości małym gościom. Co bardzo istotne, nasz nowy najemca zwraca uwagę na wysokiej jakości wyposażanie oraz wysoko stawia poprzeczkę jeżeli chodzi o bezpieczeństwo.

Nowe królestwo dla wszystkich maluchów nie tylko z Podbeskidzia pojawi się na 2 piętrze Galerii II. Zajmie powierzchnię niemal 900 metrów kwadratowych i będzie miejscem, które dzięki ogromowi atrakcji, może stanowić świetną alternatywę dla biernego spędzania czasu przed komputerem.

Leopark prezentuje w Galerii Sfera swój nowy koncept, który wyróżnia się na tle całego kraju. – To centrum zabaw dla dzieci nowego pokolenia, które bazuje na europejskim systemie zapewnienia rozrywki oraz posiada urządzenia najwyższej jakości  – wyjaśnia Olga Jemioło, przedstawicielka firmy Kids Play Design Sp. z o.o., operatora sieci Leopark.  – W Sferze na dzieciaki będą czekać jedyne w Polsce helikoptery, które będzie można wykorzystać w aktywnej zabawie. Nie zabraknie także okazji do zabawy na ogromnej zjeżdżalni, wyścigów na torze kartingowym, skoków na profesjonalnych trampolinach, niespodzianek w ogromnym labiryncie z przeszkodami oraz wielu innych wspaniałych atrakcji. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną bezpieczną strefę malucha, wyposażoną w zjeżdżalnię, basen z piłkami oraz miękkie zabawki.

Wszystkie urządzenia znajdujące się w salach Leopark posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (DIN EN 1176-10). Gwarantują one bezpieczeństwo i komfort małych klientów. Place przechodzą też regularne kontrole wykonywane przez europejską organizację certyfikującą Verband der Hallenspielplätze, która od 2004 roku nadzoruje i wspiera operatorów wewnętrznych sal zabaw w całej Europie. Ta organizacja obejmuje ponad 400 sal zabaw w całej Europie i ponad 27 mln odwiedzających rocznie.

Galeria Sfera jest największym na Podbeskidziu obiektem komercyjnym oferującym szeroki asortyment usług i rozwiązań przygotowanych z myślą o najmłodszych odbiorcach. Marki z bogatą ofertą dziecięcą zajmują w Sferze niemal 2 300 m kw. – czyniąc to miejsce jedną z najbardziej różnorodnych przestrzeni zakupowych dla całej rodziny. W siedmiosalowym kinie Helios odbywają się tutaj cykliczne niedzielne filmowe poranki. Dedykowaną ofertę dla latorośli posiadają m.in. tacy najemcy jak H&M, Zara, C&A, Kappahl, Coccodrillo, Pepco, Bartek, Smyk, Wójcik czy Toy Planet.

leopark leopark2 leopark3

Komentarze