Jak korzystać z portalu?

Najwięcej miejsca poświęcamy zapowiedziom wydarzeń. Te najciekawsze zamieszczane są w rotatorze na głównej stronie oraz w dziale Polecamy – tuż pod nim. Niżej znajdziecie Państwo wywiady, galerie zdjęć oraz relacje z imprez, które już się odbyły. Wprowadziliśmy wiele rozwiązań, dzięki którym czytelnik szybciej znajdzie interesującą go imprezę. Wszystkie wydarzenia podzielone zostały na 10 kategorii. Ikony i nazwy kategorii są widoczne zawsze w górnej części strony. Wystarczy wybrać jedną z nich, a na ekranie wyświetlone zostaną wszystkie wydarzenia z danej kategorii. Są one ułożone chronologicznie – od najbliższych do tych, które odbędą się w przyszłości.

 

Dla tych, którzy nie mają sprecyzowanych preferencji, a po prostu chcą zobaczyć co danego dnia będzie się działo, przygotowaliśmy specjalny kalendarz. Po kliknięciu na odpowiednią datę wyświetlone zostaną wszystkie wydarzenia tego dnia. 

 

Jeśli nie wiesz, kiedy dana impreza się odbędzie, możesz ją po prostu wyszukać wpisując odpowiednią frazę w okienku  „Znajdź wydarzenie” znajdującym się tuż nad kalendarzem. 

Komentarze